מלכה בחוץ? מלכה בבית.

תוכנית "מלכה בחוץ-מלכה בבית"- מעטפת ליווי ייחודית לנשים הרוצות להיות בטוחות ושלמות לצד בן הזוג, לפחות כמו בחוץ.

הרצונות שלך די ברורים לך, אבל לא תמיד את מצליחה להסביר אותם לבן הזוג, כך שגם עבורו, הם יראו לגיטימיים מלכתחילה?

האם גם את נחשבת בחוץ לאשה מוכשרת, משפיעה, אמיצה ומשמעותית, ואילו בבית, לצד בן הזוג: את מהססת לפני שאת משמיעה את דעתך, ורק אחרי זמן את מקבלת מספיק אומץ לומר אותה?

את זוכרת את ימי הסמינר בהם חינכו אותך להיות "אשה טובה", כנועה, עושה רצון בעלה. את כל כך משתדלת, ועושה בדיוק את מה שאת אמורה לעשות: להיות שם בשבילו בזמן ובמקום הנכון, לעודד ולהעריך, לארגן את כל מה שצריך טיפול, אבל בפנים בלב, לא מספיק טוב לך. (ולפעמים, גם בעלך לא מרוצה)

בראש שלך, את תוהה: איך יתכן שיש מקומות בהן אני נחשבת כל כך מוכשרת, חכמה, אהובה וטובה, ואילו לצד בעלי, אני צריכה להתאמץ כדי שיעריך את כל הטוב שבי???

הרבה פעמים, ההחלטות שלך תהינה נכונות ומשמעותיות, אבל הן לא מספיק תראינה כאלה, כשבעלך ישמע אותן?

את מתוסכלת מזה שאת לא יודעת מה בדיוק התפספס בדרך.

מהם התכנים החדישים והמרתקים
אותם תלמדי בתוכנית?

|

1

"להימחק או להיות אני"?

בסדנא הראשונה בסידרה נלמד איך רבות מנשים כשרות, הרוצות לעשות רק טוב לבעליהן, מפרשות בצורה שגויה את המטרה להיות: "אשה טובה", ומתוך כוונות טובות, מוותרות על המקום שלהן ולא אומרות בקול את מה שהן באמת חושבות או רוצות. בואי לקבל כלים, להיות אשה טובה שטוב לה בבית, כי הדעה שלה נשמעת בלי היסוס.
נבחן 3 צורות של "טוב לב"!

נבדיל בין נתינה לשם השפעה, ונתינה לשם קבלה.

נקבל כלים להיות במקום של "כבוד" שהנשמה שלך מחפשת בלי להימחק.

תתחילי להתקדם לקראת המטרה שלך: משחק תפקידים חדש בינך ובין בעלך, בו את אשה שלימה, יציבה, ובטוחה יותר.

2

"אתה אוהב אותי"???

בסדנא השניה בסידרה, ניגע בצורך החיוני ביותר שלנו מאז שבאנו לעולם: אהבה.

מי מאיתנו לא רוצה הבטחה תמידית שהיא האשה הנבחרת ביותר עבור בעלה?

בואי לעבד את כמיהת האהבה הזוגית שלך, לזהות את האכזבות שלך כשהיא לא מתמלאת, ולעבד אותן בחוויה חדשה של אהבה פנימית, כך שלא תצטרכי להיות תלויה רק במילים של בעלך כדי להרגיש טוב מבפנים.

תפסיקי לרצות או להתנצל כשלא נכון לך לעשות את זה.

|

|

3

"אומץ, ערך עצמי והשפעה"

בסדנא השלישית בסידרה, נברר לעומק מה הסיבה: שחלק מאיתנו משמעותיות בחוץ, ולמרות זאת, לא מספיק משמעותיות בבית לצד בן הזוג? מה קורה לערך העצמי בחוץ, לעומת הבית, ששם הוא שלם ובטוח? ומהי ההשפעה של זה על התחושה של הבעל?

בואי להניע את תחושת הערך העצמי שיהיה יציב ואיתן בבית בדיוק כמו בחוץ! 

את תקבלי את המקום הכבוד והערכה שלך בצורה טבעית ופשוטה מבעלך.

4

"להיוולד מחדש"

בסדנא הרביעית, נבין לראשונה, איך משפיעות הדמויות: "אבא" שהוא השפע להערכה ודימוי עצמי גבוה ו"אמא" שהיא השפע לחום, רגש, אהבה וחיבור, על השלימות האישית של בקשר הזוגי? 

בואי לרפא ולהתנקות מכתמי עבר המעיבים על הביטחון שלך בקשר הזוגי! 

כדי להפוך כעסים קטנים בזוגיות לחמלה רכה ואוהבת המצמיחה בתוכך עוצמה פנימית חדשה שבעלך יינמס ממנה וירגיש כי סוף סוף הוא מקבל את האשה אותה חיפש במשך שנים.

|

|

5

"נדפקתי או שאני דפוקה"???

בסדנא החמישית בסידרה, נשחרר אמונות מגבילות בקשר לניפוץ החלום הזוגי.

נטפל בזיכרונות של פגיעות מעיקות בקשר הזוגי החוסמים את הצמיחה המשותפת הלאה, תוך כדי מינוף  האכזבות בזוגיות לקשר זוגי איתן עוד יותר.

בואי להגשים את החלום הזוגי שלך למרות שלא הכל התגשם, תוך כדי נתינת מקום רחב לטעויות וחסרונות של כל אחד בנפרד במערכת הזוגית.

6

"מותר לי ליזום ולקבל את הצרכים שלי"!

אשה לא בטוחה, היא אשה שיוזמת פחות בשביל לקבל את הצרכים שלה. מי אמר שצריך להמשיך עם החסרים האלה לעולם?

בסדנא השישית, נקבל כלים ליוזמה מבחירה לזוגיות שהיא בלי כפיה רגשית.


בואי ללמוד את חווית העונג וההנאה המצויים בך באופן טבעי בתור אשה, לחוש את הנשיות שלך לעומק, ולמלא את הצרכים הרגשיים שלך מתוך שיח רגשי פתוח, כנה ואוהב כשאת יוצרת את הרגעים האלה בכח הבחירה התמידי שלך.

|

|

7

"מתחת לקרחון"

בכל מערכת זוגית יש שניים, אבל בשביל שינוי צריך רק אחד שעושה עבודה אמיתית.

בסדנא הזו נלמד, איך חוסר השלימות שלך גורם לבעל להתקבע באזור הנוחות שלו, ואת הפעולות שיסייעו לו לצאת משם בקלות.

תביני מה החלום של בעלך כדי שתהיי מאושרת תמיד.

בואי לתת מקום נכון להררכיה זוגית שמשפיעה עלייך את הגב הבטוח שאת מחפשת מבעלך, כדי להיות האשה המושכת והמרתקת ששווה בעיניו כל הון והשקעה בקשר הזוגי.

8

4 קודים מנצחים

לשיחה אוהבת.

תקשורת נכונה היא לא כמה טיפים.

היא תפיסת עולם המתבטאת בדיבור נכון. בסדנא השמינית נקבל כלים מדוייקים כדי שהתקשורת שלך תהפוך למשמעותית, בטוחה ומשדרת את הטוב שלך כלפי בעלך תוך כדי שהוא מתרשם מהדברים שלך בשניות.

כי העוצמה הפנימית שלך עוברת בין המילים.

בואי ללמוד 4 קודים מנצחים של שיחה קרובה עם בעלך!

|

איך תהפכי מאשה שלא בטוחה מספיק
לשלימה ויציבה לצד בן הזוג?

קצת על התהליך:

בארבעה חודשים של תהליך מקיף חוויתי ומרתק, ניתן מקום לכל גורם, שדרכו נוצרה בטעות מציאות שלא בחרת בה,
והתוצאה שלה היא, כי את לא מספיק משמעותית לצד בן זוגך, ננתח את ההשלכה של המצב על החיים האישיים והזוגיים שלך ונקבל כלים מקצועיים ומעשיים כדי לאפשר לביטחון ושלימות פנימית להיכנס לתמיד לזוגיות.
התהליך כולל את השלב הראשון הוא מיפוי ואבחון מדויק ומקצועי (שרק בשבילו שווה כל התוכנית!) כי "ידיעת הצרה היא חצי פיתרון" וכך תוכלי לדעת מהו החזון האישי והזוגי שלך ולאן את עומדת להגיע בסיום התוכנית.
ומשם תקבלי את כל המידע, ההנחיה, ההדרכה, והכלים לריפוי עמוק של פצעי עבר המלווים אותך מאז שאת ילדה קטנה במערכות היחסים שלך, ולסיום התהליך, תקבלי כלים מעשיים, פשוטים וקלים כדי להפוך להיות יציבה מבפנים ושלימה עם כל החלקים שבך, לצד בעלך כדי שהוא יראה בך אשה מושכת, משמעותית, שכיף להעניק לה ולמלא את הצרכים שלה 

כדי ש: 

לכל דפוס התנהגות במערכת הזוגית יש סיבה.

לעולם, לא נוכל לשפוט, לאמוד, או לבחון בצורה אמיתית מהי הסיבה שגורמת לאשה להרגיש או לחוות שהדעה שלה מתקבלת בפחות אהדה ושמחה כמו שהייתה רוצה.
בשיטה שלי שהיא תוצר של 10 שנות למידה, עיבוד, חידוש מתמיד והתאמה אישית,
את תקבלי הקשבה אישית לרגשות הכי סמויים שלך כדי לתת לך מקום עוצמתי מחדש.
את תלמדי לסקור את כל שלבי ההתפתחות שלך, מגיל 0-עד היום, מתוך מטרה שתתמלא באנרגיה וכח לחלקים מסוימים שבמשך השנים קצת נזנחו ולא קיבלו מספיק מקום כי חשוב לך ולי שתהיי אשה שלימה ובטוחה.
את תקבלי מקום מיוחד, לנוכחות ההורים שלך בתת מודע, ולהשפעה של האמונות המגבילות בקשר שלך להורים שלך על הזוגיות,
תוך כדי שחרור נכון של המחשבות והתחלה של חיים מאפשרים ובריאים למרות הקשרים הבסיסיים האלה של הילדות שלך.
כשאת נקיה מכתמי עבר, ומרגישה קלילה מבחינה רגשית, תקבלי כלים מעולם הטיפול, (ולא טיפים או עיצות חיצוניות) כדי למקסם את ההשפעה של בעלך עבורך, למרות שהוא לא שותף לתהליך, כי הוא מותאם לנשים בלבד, ואת תראי איך בתוך זמן קצר, הוא חש כי את האשה הנבחרת והטובה ביותר עבורו.
את תהפכי להיות אשה שמפסיקה לנסות לדרוש את המקום שלה, בדרך של ציפיות, אכזבות ותסכולים ותתחילי לחוות המקום שלך כשאת לומדת לעמוד בזכות עצמך על שתי רגליים, ולקבל מבעלך את היחס המכבד שאת ראויה לו מזמן בצורה פשוטה, אוהבת ומקבלת.

מי אני? ואיך הגעתי להציע לך תוכנית שכזו?

אני, חני שטראוס, יועצת זוגית המלווה נשים הנחשבות אמיצות בחוץ- לביטחון, שלימות ויציבות גם בבית לצד בן הזוג.
אחרי 7 שנים שבמהלכן קיבלתי והובלתי נשים וזוגות באופן פרטי בקליניקה ליעוץ אישי וזוגי. שמתי לב בסקר עומק שערכתי, כי למעלה מ-80% מהנשים שאני מלווה הן נשים אמיצות מאד, עובדות במשרות משמעויות, מנהלות עסקים רציניים, או מממשות את עצמן בדרכים של טיפוח הילדים, עשיית חסד ועוד.
בכל המקומות האלה, דעתן נשמעת בהערצה, הן נחשבות למשפיעות ואמיצות, ורוצים למלא את בקשותיהן ורצונותיהן.
אבל, וכאן מגיע האבל הכואב:
בתוך הבית, מול הבעל, פתאום, המצב הוא שונה לגמרי: הן רוצות להיע את עצמן בחופשיות, ומוצאות את עצמן מהססות להשמיע את קולן כך שישמע, לא פשוט עבורן להביע את הדעה שלהן, מתוך הוקרה להלך המחשבה שלהן ומתוך הערכה מצד הבעל, והן נאלצות לוותר על החלום להיות מובילות בהחלטות הקשורות לזוגיות או אפילו לעצמן.
אחרי שלמעלה מ100 נשים כאלה, היו אצלי במרכז/בקליניקה ויצאו עם הבניה מחודשת של ההסתכלות שלהן על התפקיד שלהן בתור אשה נשואה, קיבלו כלים לרפא מקומות שגררו אותן לחוסר הביטחון הזה כמעט לגמרי בטעות, ויצאו נשים חזקות ואמיצות הרבה יותר ככך שבן הזוג שלהן התייחס אליהן פתאום בצורה שונה,
אוהבת ומכבדת הרבה יותר. עדיין, קיבלתי מהן מסרים ובקשות: "חני, נכון שרק אני בעולם מתמודדת עם התופעה הזו של חוסר הביטחון ליד בעלי"???
"האם יש עוד מידע שאוכל לקרוא וללמוד על הנושא כדי להטמיע את השינוי שעברתי גם על בנותי"???
"האם יש עוד דרכים להיות איתך בקשר חוץ מלשלם על פגישות יקרות"??
ראיתי את הצורך בנתינת מעטפת רחבה, קבוצתית, ומלווה לאורך זמן, ולכן החלטתי ליזום תוכנית פורצת דרך, המאגדת את מיטב הכלים המקצועיים בתחום מערכות יחסים, משחק תפקידים בזוגיות, ריפוי פצעי עבר והשלכה שלהם על הקשר עם הבעל.
הידע הכי חדיש המבוסס על הגישה הנרטיבית המסייעת לך לספר את סיפור חייך מחדש, והמבט התורני, כדי לאפשר לכל אשה האמיצה בחוץ להיות משמעותית מושכת ואהובה גם בבית, לצד בעלה, כך שהוא אכן ירגיש שהיא האשה ה, האהובה, והטובה ביותר עבורו.
אז גם אם את רוצה לראות את עצמך בתוך זמן קצר, אומרת את שלך בצורה רגועה ונעימה, ולחוות את הרגע הזה, שדעתך מתקבלת בטבעיות ובאהדה, הרצונות שלך מתממשים בלי וויכוחים או שתיקות, התוכנית הזו מיועדת עבורך!תגובות מאלו שכבר הפכו למלכות:

התרחבות המשפחה, התבגרות של הילדים, התפתחות כלכלית ועוד​

כל מאורע בבית דורש את שיתוף הפעולה שלך ושל בעלך​

כל שיתוף כזה, דורש בסופו של דבר שיח רגשי פתוח, בו כל אחד מרגיש מספיק יציב וחזק לבטא את עצמו​

איך יראו בעינייך הרגעים האלה, אם תמשיכי עם ההרגל הלא נעים הזה:
להיות פחות שלימה עם עצמך ​

בזמן הזה, היית יכולה להרוויח כלים בביטחון שלך, בשלימות הפנימית שלך, כדי שמשחק התפקידים בינך ובין בעלך יהיה חיובי ואוהב​.

לא חבל על הזמן היקר הזה???

וביננו, בשלב מסוים, תבחרי ליצור שינוי מיטיב עם עצמך בנושא הזה, וכשדברים יהפכו להיות מורכבים יותר, תחשבי לעצמך: איך חיכיתי עד עכשיו???

בואי לפרגן לעצמך כלים נכונים לשלמות פנימית, בזמן הנכון. היום.