מלכה בחוץ? מלכה בבית.

תוכנית "מלכה בחוץ-מלכה בבית"- מעטפת ליווי ייחודית לנשים הרוצות להיות בטוחות ושלמות לצד בן הזוג, תוך כדי נאמנות עצמית והערכה זוגית.

הרצונות שלך די ברורים לך, אבל לא תמיד את מצליחה להסביר אותם לבן הזוג, כך שגם עבורו, הם יראו לגיטימיים מלכתחילה?

האם גם את נחשבת בחוץ לאשה מוכשרת, משפיעה, אמיצה ומשמעותית, ואילו בבית, לצד בן הזוג: את מהססת לפני שאת משמיעה את דעתך, ורק אחרי זמן את מקבלת מספיק אומץ לומר אותה?

את זוכרת את ימי הסמינר בהם חינכו אותך להיות "אשה טובה", כנועה, עושה רצון בעלה. את כל כך משתדלת, ועושה בדיוק את מה שאת אמורה לעשות: להיות שם בשבילו בזמן ובמקום הנכון, לעודד ולהעריך, לארגן את כל מה שצריך טיפול, אבל בפנים בלב, לא מספיק טוב לך. (ולפעמים, גם בעלך לא מרוצה)

בראש שלך, את תוהה: איך יתכן שיש מקומות בהן אני נחשבת כל כך מוכשרת, חכמה, אהובה וטובה, ואילו לצד בעלי, אני צריכה להתאמץ כדי שיעריך את כל הטוב שבי???

הרבה פעמים, ההחלטות שלך תהינה נכונות ומשמעותיות, אבל הן לא מספיק תראינה כאלה, כשבעלך ישמע אותן?

את מתוסכלת מזה שאת לא יודעת מה בדיוק התפספס בדרך.

איך תהפכי מאשה שלא בטוחה מספיק
לשלימה ויציבה לצד בן הזוג?

קצת על התהליך:

בארבעה חודשים של תהליך מקיף חוויתי ומרתק, ניתן מקום לכל גורם, שדרכו נוצרה בטעות מציאות שלא בחרת בה,
והתוצאה שלה היא, כי את לא מספיק משמעותית לצד בן זוגך, ננתח את ההשלכה של המצב על החיים האישיים והזוגיים שלך ונקבל כלים מקצועיים ומעשיים כדי לאפשר לביטחון ושלימות פנימית להיכנס לתמיד לזוגיות.
התהליך כולל את השלב הראשון הוא מיפוי ואבחון מדויק ומקצועי (שרק בשבילו שווה כל התוכנית!) כי "ידיעת הצרה היא חצי פיתרון" וכך תוכלי לדעת מהו החזון האישי והזוגי שלך ולאן את עומדת להגיע בסיום התוכנית.
ומשם תקבלי את כל המידע, ההנחיה, ההדרכה, והכלים לריפוי עמוק של פצעי עבר המלווים אותך מאז שאת ילדה קטנה במערכות היחסים שלך, ולסיום התהליך, תקבלי כלים מעשיים, פשוטים וקלים כדי להפוך להיות יציבה מבפנים ושלימה עם כל החלקים שבך, לצד בעלך כדי שהוא יראה בך אשה מושכת, משמעותית, שכיף להעניק לה ולמלא את הצרכים שלה 

כדי ש: 

לכל דפוס התנהגות במערכת הזוגית יש סיבה.

לעולם, לא נוכל לשפוט, לאמוד, או לבחון בצורה אמיתית מהי הסיבה שגורמת לאשה להרגיש או לחוות שהדעה שלה מתקבלת בפחות אהדה ושמחה כמו שהייתה רוצה.
בשיטה שלי שהיא תוצר של 10 שנות למידה, עיבוד, חידוש מתמיד והתאמה אישית,
את תקבלי הקשבה אישית לרגשות הכי סמויים שלך כדי לתת לך מקום עוצמתי מחדש.
את תלמדי לסקור את כל שלבי ההתפתחות שלך, מגיל 0-עד היום, מתוך מטרה שתתמלא באנרגיה וכח לחלקים מסוימים שבמשך השנים קצת נזנחו ולא קיבלו מספיק מקום כי חשוב לך ולי שתהיי אשה שלימה ובטוחה.
את תקבלי מקום מיוחד, לנוכחות ההורים שלך בתת מודע, ולהשפעה של האמונות המגבילות בקשר שלך להורים שלך על הזוגיות,
תוך כדי שחרור נכון של המחשבות והתחלה של חיים מאפשרים ובריאים למרות הקשרים הבסיסיים האלה של הילדות שלך.
כשאת נקיה מכתמי עבר, ומרגישה קלילה מבחינה רגשית, תקבלי כלים מעולם הטיפול, (ולא טיפים או עיצות חיצוניות) כדי למקסם את ההשפעה של בעלך עבורך, למרות שהוא לא שותף לתהליך, כי הוא מותאם לנשים בלבד, ואת תראי איך בתוך זמן קצר, הוא חש כי את האשה הנבחרת והטובה ביותר עבורו.
את תהפכי להיות אשה שמפסיקה לנסות לדרוש את המקום שלה, בדרך של ציפיות, אכזבות ותסכולים ותתחילי לחוות המקום שלך כשאת לומדת לעמוד בזכות עצמך על שתי רגליים, ולקבל מבעלך את היחס המכבד שאת ראויה לו מזמן בצורה פשוטה, אוהבת ומקבלת.

מהם התכנים החדישים והמרתקים
אותם תלמדי בתוכנית?

|

1

"להימחק או להיות אני"?

בסדנא הראשונה בסידרה נלמד איך רבות מנשים כשרות, הרוצות לעשות רק טוב לבעליהן, מפרשות בצורה שגויה את המטרה להיות: "אשה טובה", ומתוך כוונות טובות, מוותרות על המקום שלהן ולא אומרות בקול את מה שהן באמת חושבות או רוצות. בואי לקבל כלים, להיות אשה טובה שטוב לה בבית, כי הדעה שלה נשמעת בלי היסוס.
נבחן 3 צורות של "טוב לב"!

נבדיל בין נתינה לשם השפעה, ונתינה לשם קבלה.

נקבל כלים להיות במקום של "כבוד" שהנשמה שלך מחפשת בלי להימחק.

תתחילי להתקדם לקראת המטרה שלך: משחק תפקידים חדש בינך ובין בעלך, בו את אשה שלימה, יציבה, ובטוחה יותר.

2

"אתה אוהב אותי"???

בסדנא השניה בסידרה, ניגע בצורך החיוני ביותר שלנו מאז שבאנו לעולם: אהבה.

מי מאיתנו לא רוצה הבטחה תמידית שהיא האשה הנבחרת ביותר עבור בעלה?

בואי לעבד את כמיהת האהבה הזוגית שלך, לזהות את האכזבות שלך כשהיא לא מתמלאת, ולעבד אותן בחוויה חדשה של אהבה פנימית, כך שלא תצטרכי להיות תלויה רק במילים של בעלך כדי להרגיש טוב מבפנים.

תפסיקי לרצות או להתנצל כשלא נכון לך לעשות את זה.

|

|

3

"אומץ, ערך עצמי והשפעה"

בסדנא השלישית בסידרה, נברר לעומק מה הסיבה: שחלק מאיתנו משמעותיות בחוץ, ולמרות זאת, לא מספיק משמעותיות בבית לצד בן הזוג? מה קורה לערך העצמי בחוץ, לעומת הבית, ששם הוא שלם ובטוח? ומהי ההשפעה של זה על התחושה של הבעל?

בואי להניע את תחושת הערך העצמי שיהיה יציב ואיתן בבית בדיוק כמו בחוץ! 

את תקבלי את המקום הכבוד והערכה שלך בצורה טבעית ופשוטה מבעלך.

4

"להיוולד מחדש"

בסדנא הרביעית, נבין לראשונה, איך משפיעות הדמויות: "אבא" שהוא השפע להערכה ודימוי עצמי גבוה ו"אמא" שהיא השפע לחום, רגש, אהבה וחיבור, על השלימות האישית של בקשר הזוגי? 

בואי לרפא ולהתנקות מכתמי עבר המעיבים על הביטחון שלך בקשר הזוגי! 

כדי להפוך כעסים קטנים בזוגיות לחמלה רכה ואוהבת המצמיחה בתוכך עוצמה פנימית חדשה שבעלך יינמס ממנה וירגיש כי סוף סוף הוא מקבל את האשה אותה חיפש במשך שנים.

|

|

5

"נדפקתי או שאני דפוקה"???

בסדנא החמישית בסידרה, נשחרר אמונות מגבילות בקשר לניפוץ החלום הזוגי.

נטפל בזיכרונות של פגיעות מעיקות בקשר הזוגי החוסמים את הצמיחה המשותפת הלאה, תוך כדי מינוף  האכזבות בזוגיות לקשר זוגי איתן עוד יותר.

בואי להגשים את החלום הזוגי שלך למרות שלא הכל התגשם, תוך כדי נתינת מקום רחב לטעויות וחסרונות של כל אחד בנפרד במערכת הזוגית.

6

"מותר לי ליזום ולקבל את הצרכים שלי"!

אשה לא בטוחה, היא אשה שיוזמת פחות בשביל לקבל את הצרכים שלה. מי אמר שצריך להמשיך עם החסרים האלה לעולם?

בסדנא השישית, נקבל כלים ליוזמה מבחירה לזוגיות שהיא בלי כפיה רגשית.


בואי ללמוד את חווית העונג וההנאה המצויים בך באופן טבעי בתור אשה, לחוש את הנשיות שלך לעומק, ולמלא את הצרכים הרגשיים שלך מתוך שיח רגשי פתוח, כנה ואוהב כשאת יוצרת את הרגעים האלה בכח הבחירה התמידי שלך.

|

|

7

"מתחת לקרחון"

בכל מערכת זוגית יש שניים, אבל בשביל שינוי צריך רק אחד שעושה עבודה אמיתית.

בסדנא הזו נלמד, איך חוסר השלימות שלך גורם לבעל להתקבע באזור הנוחות שלו, ואת הפעולות שיסייעו לו לצאת משם בקלות.

תביני מה החלום של בעלך כדי שתהיי מאושרת תמיד.

בואי לתת מקום נכון להררכיה זוגית שמשפיעה עלייך את הגב הבטוח שאת מחפשת מבעלך, כדי להיות האשה המושכת והמרתקת ששווה בעיניו כל הון והשקעה בקשר הזוגי.

8

4 קודים מנצחים

לשיחה אוהבת.

תקשורת נכונה היא לא כמה טיפים.

היא תפיסת עולם המתבטאת בדיבור נכון. בסדנא השמינית נקבל כלים מדוייקים כדי שהתקשורת שלך תהפוך למשמעותית, בטוחה ומשדרת את הטוב שלך כלפי בעלך תוך כדי שהוא מתרשם מהדברים שלך בשניות.

כי העוצמה הפנימית שלך עוברת בין המילים.

בואי ללמוד 4 קודים מנצחים של שיחה קרובה עם בעלך!

|

באיזו צורה תעשה הלמידה שלך בפועל?

שיחת מיפוי וחזון אישית איתי-הנעשית בזום או בטלפון, כדי שאוכל להכיר אותך לעומק, לזהות ביחד איתך את המכשולים שבדרך ולהקדיש לך מפת דרך ייחודית, אישית מדוייקת ומתואמת למצב האישי והזוגי שלך.​

שיעורי לייב בזום פעם בשבועיים- שיעורים דו שבועיים, מלאים בתוכן מקצועי חדיש, מקיף ומטמיע דרך חדשה לשינוי מבורך, תוך כדי נתינת מקום וזמן לשאלות העולות בך במשך השבוע, דוגמאות מחיי יומיום, פרשנות נכונה למצבים ועוד. שיעורי הלייב יכללו גם חומר השקפתי נכון לפי ההלכה והתורה מכיוונים שעוד לא שמעת וידעת. ​

תרגילים אישיים שבועיים-תרגילים מתואמים עבורך, נעימים ונקיים לעין, הקלים לביצוע, ומהווים בשבילך תמרורי דרך בהירים להמשך המסע והשינוי בדרך הנכונה.​

קבוצת דיון אנונימי במייל-קבוצת חברות איכותית ואנונימית שתתן לך תמיכה, חיבוקים ווירטואלים, שיתופים מרגשים, ועוד כדי שתעבדי בצוות שהוא כמוך המעניק לך כוח.​

מנטורית אישית-שיחה פעם בחודש עם מנטורית אישית, שהיא מטפלת רגשית מדהימה ומקצועית שתעניק לך את כל הכלים והליווי להטמעת התרגילים בחייך במשך התוכנית ​

 קבצי שמע להעשרה ולחיזוק המסע בתוכנית.

מי אני? ואיך הגעתי להציע לך תוכנית שכזו?

אני, חני שטראוס, יועצת זוגית המלווה נשים הנחשבות אמיצות בחוץ- לביטחון, שלימות ויציבות גם בבית לצד בן הזוג.
אחרי 7 שנים שבמהלכן קיבלתי והובלתי נשים וזוגות באופן פרטי בקליניקה ליעוץ אישי וזוגי. שמתי לב בסקר עומק שערכתי, כי למעלה מ-80% מהנשים שאני מלווה הן נשים אמיצות מאד, עובדות במשרות משמעויות, מנהלות עסקים רציניים, או מממשות את עצמן בדרכים של טיפוח הילדים, עשיית חסד ועוד.
בכל המקומות האלה, דעתן נשמעת בהערצה, הן נחשבות למשפיעות ואמיצות, ורוצים למלא את בקשותיהן ורצונותיהן.
אבל, וכאן מגיע האבל הכואב:
בתוך הבית, מול הבעל, פתאום, המצב הוא שונה לגמרי: הן רוצות להיע את עצמן בחופשיות, ומוצאות את עצמן מהססות להשמיע את קולן כך שישמע, לא פשוט עבורן להביע את הדעה שלהן, מתוך הוקרה להלך המחשבה שלהן ומתוך הערכה מצד הבעל, והן נאלצות לוותר על החלום להיות מובילות בהחלטות הקשורות לזוגיות או אפילו לעצמן.
אחרי שלמעלה מ100 נשים כאלה, היו אצלי במרכז/בקליניקה ויצאו עם הבניה מחודשת של ההסתכלות שלהן על התפקיד שלהן בתור אשה נשואה, קיבלו כלים לרפא מקומות שגררו אותן לחוסר הביטחון הזה כמעט לגמרי בטעות, ויצאו נשים חזקות ואמיצות הרבה יותר ככך שבן הזוג שלהן התייחס אליהן פתאום בצורה שונה,
אוהבת ומכבדת הרבה יותר. עדיין, קיבלתי מהן מסרים ובקשות: "חני, נכון שרק אני בעולם מתמודדת עם התופעה הזו של חוסר הביטחון ליד בעלי"???
"האם יש עוד מידע שאוכל לקרוא וללמוד על הנושא כדי להטמיע את השינוי שעברתי גם על בנותי"???
"האם יש עוד דרכים להיות איתך בקשר חוץ מלשלם על פגישות יקרות"??
ראיתי את הצורך בנתינת מעטפת רחבה, קבוצתית, ומלווה לאורך זמן, ולכן החלטתי ליזום תוכנית פורצת דרך, המאגדת את מיטב הכלים המקצועיים בתחום מערכות יחסים, משחק תפקידים בזוגיות, ריפוי פצעי עבר והשלכה שלהם על הקשר עם הבעל.
הידע הכי חדיש המבוסס על הגישה הנרטיבית המסייעת לך לספר את סיפור חייך מחדש, והמבט התורני, כדי לאפשר לכל אשה האמיצה בחוץ להיות משמעותית מושכת ואהובה גם בבית, לצד בעלה, כך שהוא אכן ירגיש שהיא האשה ה, האהובה, והטובה ביותר עבורו.
אז גם אם את רוצה לראות את עצמך בתוך זמן קצר, אומרת את שלך בצורה רגועה ונעימה, ולחוות את הרגע הזה, שדעתך מתקבלת בטבעיות ובאהדה, הרצונות שלך מתממשים בלי וויכוחים או שתיקות, התוכנית הזו מיועדת עבורך!התוכנית מתאימה לך במדויק אם את:

1

2

יודעת את רצונותייך!

יודעת מהן הרצונות שלך,
ולמרות זאת לא מצליחה להסביר אותם ברהיטות לבעלך.

אישה מוכשרת וחכמה.

אשה מוכשרת וחכמה הנחשבת למדהימה בחוץ, אבל לא מרגישה שבעלך מודע לכל הטוב הנמצא בך

לא פוחדת משינויים!

לא מפחדת
משינויים מבורכים
במערכת הזוגית, וגם מלווה נשים אחרות ליצירת שינויים מבורכים בחייהן.

3

4

5

מרגישה ראויה ורואה אחרות.

מרגישה ראויה להיות אשה
שמתייחסים אליה בכבוד הראוי ומעריכים אותה, וכאובה כשאת פוגשת אחרות שלא מרגישות ראויות.

מוכנה לשינוי

מוכנה להתגייס לשמיעת תכנים שעוד לא שמעת כדי לשנות תפיסות שמפריעות לך להיות הכי את בזוגיות שלך.

התוכנית לא מתאימה לך אם:

1

2

3

מתנהגים כשותפים.

בזוגיות שלכם
יש הסכם בלי מילים: אנחנו מתנהגים כשותפים.
ואין לך עניין להשקיע בקשר הזוגי.

התעללויות

אם יש את אחד מהתסמינים האלה במערכת הזוגית שלך: התעללויות, אלימות, התמכרויות הפרעות אישיות מאובחנות. במקרים כאלה, אני מעדיפה לתת לך שירות VIP בקליניקה ולא בצורה קבוצתית.

קושי לשינוי!

אם את מתקשה
להקדיש כשעה בשבוע
עבור הזוגיות
המאושרת שלך.

תגובות מאלו שהפכו למלכות:

יש לך שאלה?
לנו יש תשובה!

התוכנית מיועדת לחיזוק הביטחון, השלימות והיציבות שלך בבית לצד בעלך, בין אם בחוץ את כזו ובין אם לא.
בתוכנית, תקבלי כלים ישומיים וחדשניים שיסייעו לך להיות "אשה טובה" שטוב לה. אשה שלא מוותרת על עצמה בדרך לעשות טוב עבור בעלה או בני הבית, כי היא שלימה ובטוחה ברצונות שלה, בצרכים שלה, ובהחלטות שלה.

ב99% מהמקרים, כאשר האשה עושה תהליך עומק כמו שאני מציעה היא מקרינה משהו חדש על בעלה,
ולכן הוא מגיב ומתייחס אליה בצורה חדשה לגמרי המעניקה לה מקום של כבוד בבית.
כדי שתוכלי להיות הכי את בעולם ולפגוש חברות כמוך, התוכנית מיועדת לנשים בלבד.

קבוצת הדיון בתוכנית היא אנונימית לגמרי, כדי שתרגישי הכי בנוח לשתף ולהיות חלק מרכזי בקבוצה בלי שיכירו אותך.

בוודאי! את מקבלת פגישות ליווי מקצועיות ומלאות כמו בתהליך אישי בקליניקה!

בהחלט!

באפשרותך להשתתף בלמידה ע"י חיבור לזום או לטלפון נייד כדי לקבל כלים בצורה הנוחה לך ביותר!

זוגיות היא כמו בנק, שבו לא רק מפקידים את הכסף שלנו או מושכים ממנו, עם הבנק יש לנו מערכת יחסים לכל דבר: אמון, הדדיות, השקעה לטווח ארוך ועוד. מקסים!

איזו אקסיומה עובדת בבנק?

ככל שההשקעות שלך בבנק הן גבוהות יותר, וההתנהלות אחראית כך תקבל יחס מכבד יותר תנאים נוחים ואפשרויות אשראי בריבית נמוכה.

בזוגיות-מערכת היחסים ממש דומה. ככל שהעבודה האישית של בני הזוג היא עקבית, מודעת, פתוחה לשינוי, ללמידה, להקשיב לצרכים של השני, ועוד כך בן הזוג יתן את האמון המלא, את ההדדיות בהשקעה של נתינה של הצרכים אחד לשני, וויתור, דאגה, אהבה ועוד. .

בקורס שלי,  התכנים הם ברמה מקצועית גבוהה מבלי לוותר על ערכים ע"פ דרך התורה, כך שאת מרוויחה את האקסיומה הזוגית מכל כיוון:

ידע מקצועי

ההשקעות שלך בבנק הזוגיות יהיו גבוהות יותר-המידע המקצועי שתקבלי שווה זהב! הוא מורכב מטובי המחקרים החדישים ביותר בתחום מערכות יחסים זוגיות, אל וכלים שאני שילמתי עליהם קרוב ל50000 ₪ (ולא מפסיקה ללמוד כדי לרכוש מקסימום כלים שיאפשרו לי לתת לך מענה מושלם) שילמדו אותך להיות שלימה ובטוחה בעצמך גם בבית שלך ולא רק בחוץ​

כלים מעשיים

ההתנהלות הזוגית שלך תהיה אחראית יותר- תקבלי כלים המעובדים לרמה מעשית, שנגישה לכל אחת כדי ליישם באופן מידי בבית. כך שהשינוי שתחווי יהיה מיידי, ובן הזוג שלך יתן לך את האמון, וההדדיות לנתינה אוהבת, כי הוא יראה שאת פתאום אשה מושכת הרבה יותר ממה שהוא הכיר. מיקום והמעמד שלך בעיני בעלך יהיה מוערך וחזק​

לפני שאת נרשמת, אני חייבת לשתף אותך במשהו נוסף:
הדבר שהכי קל לי ולכל אחת בעולם לעשות:

להמשיך את אותו הדבר שאנחנו כבר עושות!

הכי קל, זה להמשיך עם ההתנהלות הרגילה, שבה את לא תמיד מצליחה לבטא את הרצון שלך בביטחון לצד בעלך, ולקוות שיום אחד דברים ישתנו מאליהם:
את תקראי עוד קצת ספרים בתחום או תשמעי סדרות השקפה יפות על שלום בית, הוא יתבגר, ופתאום יראה שיש מחיר לזה שהוא לא תמיד פותח עבורך את הלב והאוזן ברגע שרצית, והוא יהפוך להיות קשוב יותר.
יש הרבה סוגים של תקוות שאנשים נאחזים בהם כדי לא לצאת מאזור הנוחות.

והאמת?
תקווה היא תמיד טובה!

 

רק שביחד עם התקווה, כדאי לנו לעשות את ההשתדלות הנכונה, כדי שדברים ישתנו כמו שרצינו.

בתוכנית שלי, אני באה להציע לך אפשרות של השתדלות, שהוכיחה את עצמה למאות נשים שחיפשו להיות בטוחות יותר לצד בעליהן, ובזכותה, הן פשוט הצליחו:

שעות יקרות, של אכזבה תלכנה לאיבוד, כשבזמן הזה היית יכולה להיות כבר במקום אחר:

מקום של הכבוד הראוי לצד בן זוגך,
כשאת הראשונה בעיניו לכל רצון והחלטה.

מה יצא לי אם אחכה עוד שנה?

בשנה הזו שאת תתני לעצמך להמתין, יכולים לקרות הרבה אירועים:

התרחבות המשפחה, התבגרות של הילדים, התפתחות כלכלית ועוד​

כל מאורע בבית דורש את שיתוף הפעולה שלך ושל בעלך​

כל שיתוף כזה, דורש בסופו של דבר שיח רגשי פתוח, בו כל אחד מרגיש מספיק יציב וחזק לבטא את עצמו​

איך יראו בעינייך הרגעים האלה, אם תמשיכי עם ההרגל הלא נעים הזה:
להיות פחות שלימה עם עצמך ​

בזמן הזה, היית יכולה להרוויח כלים בביטחון שלך, בשלימות הפנימית שלך, כדי שמשחק התפקידים בינך ובין בעלך יהיה חיובי ואוהב​.

לא חבל על הזמן היקר הזה???

וביננו, בשלב מסוים, תבחרי ליצור שינוי מיטיב עם עצמך בנושא הזה, וכשדברים יהפכו להיות מורכבים יותר, תחשבי לעצמך: איך חיכיתי עד עכשיו???

בואי לפרגן לעצמך כלים נכונים לשלמות פנימית, בזמן הנכון. היום.

אז כמה התוכנית עולה?

כמו שראית, שווי כל החלקים בתוכנית=12,500 ₪

 

כן. כי בדיוק במחירים האלה מכרתי כבר קרוב לעשור כל מוצר בנפרד!
בגלל הצורך העצום של נשים בתוכנית מותאמת להן בדיוק: לחזק את הביטחון והיציבות הפנימית שלהן גם לצד בן הזוג, אני מביאה לך את התוכנית בצורה קבוצתית, שתוכלי להנות מכל העולמות במחיר של פחות משליש!

 

ולכן המחיר שאת
משלמת היום,

במחיר מיוחד מאד ובפריסה הכי נוחה שיש:

רק 99 ש"ח

תשלומים * 20

סה"כ:
1999 ש"ח בלבד!

כן, שמעת נכון!

את משלמת לחודש כמעט חצי מחיר מפגישה בקליניקה, ומקבלת את כל הטוב הזה שיהפוך אותך לבטוחה הרבה יותר בבית שלך.

שימי לב!

15 הנרשמות הראשונות מקבלות 2 בונוסים : 1. מושלמת בקשר-בשווי 1500 ש"ח 2. מיומנויות זוגיות בשווי- 400 ש"ח!

מעדיפה לדבר איתי כמה דק' לפני שאת נרשמת?
לראות אם התוכנית מתאימה לך בדיוק?
לברר עוד משהו חשוב לפני ההרשמה?

השאירי פרטים, ואחזור אלייך לכמה דק' של שיחת התאמה